• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  … żegnaj kochane przedszkole – zakończenie edukacji w grupie „Króliczki”

  Drodzy Rodzice!
  Dzieci, które spędziły w naszym przedszkolu w większości 3-4 lata, bardzo czule, bardzo szczerze tulą się do nas. Żegnają się z nami, ale obiecują odwiedziny. My – też już tęsknimy i nie ukrywamy łez. Ostatni rok jak i cała edukacja Waszych dzieci obfitowała w wiele ciekawych wydarzeń, konkursów, spotkań. Zwyczajnej dziecięcej zabawy, miłych chwil podczas ciepłych dni w naszym ogrodzie. Towarzyszyło nam wszystkim wiele emocji, z którymi wszyscy musieliśmy sobie poradzić. Wiele godzin interesujących zajęć, eksperymentów, zabaw dydaktycznych wszechstronnie rozwijających nasze ,,Króliczki”. Na naszych oczach z małych dzieciaczków, zainteresowanych głównie zabawą – wyrosły przedszkolaki, które osiągnęły pełną dojrzałość szkolną. Również dzięki wspaniałej współpracy z Państwem, jesteśmy spokojne o Ich pierwsze kroki w szkole. Bardzo za nią dziękujemy!
  Piękne to było pożegnanie… We wtorek, 6 czerwca mogliśmy się wszyscy ze sobą spotkać i wspólnie podziwiać program artystyczny przygotowany przez „Króliczki”. W tym roku dzieci chciały zaprezentować wszystkie ważne wydarzenia, które miały miejsce w mijającym roku szkolnym. Wiele konkursów, na których zajęliśmy pierwsze miejsca. Nie wszyscy Państwo mogli oglądać to wszystko na własne oczy ze względu na pracę i różne obowiązki. W pigułce przedstawiliśmy piosenki, które najbardziej dzieci pokochały. Pojawiły się również nowe, na których naukę było bardzo niewiele czasu. Dziękujemy za wsparcie w nauce wierszy i krótkich kwestii do powiedzenia przez dzieci. Dziękujemy za miłe słowa, podziękowania, upominki i docenienie naszej pracy.
  Przed nami wakacje. Z większością dzieci będziemy się widywać w czerwcu, lipcu i sierpniu ale pragniemy życzyć Państwu i naszym „Króliczkom” już teraz bezpiecznego, radosnego wypoczynku i tylko słonecznych dni oraz niezapomnianych wrażeń podczas wakacji.
  Zapraszamy do oglądania FOTORELACJI cz1., cz.2 i FILMU
  Pozdrawiamy serdecznie, Joanna Duda i Sylwia Ścierska