• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  Wizyta wyjątkowego gościa w ,,Króliczkach”

  Kochani Rodzice!
  Czytelnictwo jest jednym z bardzo ważnych źródeł oddziaływania na osobowość dzieci, młodzieży i dorosłych. W szczególności sprzyja w poznaniu świata, rozszerzaniu kręgu doświadczeń, rozwijaniu uczuć wyższych, kształtowaniu systemów wartości i postaw moralno – społecznych i estetycznych oraz wypełnianiu wolnego czasu.
  Dlatego wszystkie Króliczki bardzo się ucieszyły z wizyty niesamowitego gościa, Pani Kamilli Baar – Kochańskiej, córki Naszej Pani Dyrektor, która odwiedziła nas, aby wprowadzić dzieci w magiczny świat książki. Pani Kamilla oczarowała dzieci czytając bardzo znaną powieść Astrid Lindgren ,,Dzieci z Bullerbyn”. Jest to książka, która podbiła cały świat, każdy najzwyczajniejszy dzień sześciorga dzieci z małej szwedzkiej wioski przedstawiony jest jak najciekawsza przygoda. Lasse, Bossę, Lisa, Olle, Britta i Anna mieszkają w Bullerbyn. To maleńka wioska, ale wcale nie jest tam nudno. Każdy dzień, z pozoru zwyczajny, staje się świetną przygodą.
  Dzieci przez cały czas słuchały bardzo uważnie, a gdy wizyta naszego gościa dobiegła końca wszyscy zrobiliśmy sobie piękne pamiątkowe zdjęcie.
  Zapraszam do obejrzenia ZDJĘĆ.

  Pozdrawiam Anna Boryca