• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  Wakacje w przedszkolu dobiegły końca…

  Kochani Rodzice!
  Ostatni tydzień wakacji w naszym przedszkolu należał do bardzo udanych i sentymentalnych. Dużo czasu spędziliśmy na grach zespołowych, dzieci uczyły się zdrowiej rywalizacji. Było super. Ostatnie zajęcia szachowe, odbywały się przez pierwsze trzy dni tygodnia. Dzieci bardzo chętnie brały w nich udział. Żegnając się z panem Piotrem w środę nie jedno dziecko uroniło łzę. Szczególnie starszaki, które zakończyły przygodę z naszym przedszkolem. Pozostałe dzieci już nie mogą doczekać się września i zajęć z panem Piotrem. Nasze ukochane przedszkolaki wykonały piękne motylki, malowały farbami, kolorowały. Wiemy doskonale, że dzieci uwielbiają zajęcia kulinarne i dlatego zorganizowałyśmy dzień smaku w naszym przedszkolu. W czwartek od samego rana dzieci bardzo chętnie przygotowywały zdrowe kanapki i przekąski. W tym tygodniu swoje urodzinki obchodziła Zosia P., która postanowiła przygotować dla dzieci niespodziankę w postaci piniaty. Radości przedszkolaków nie było końca… zawartość jednorożca była imponująca, każde dziecko z radością zbierało cukierki i lizaczki. Kochana Zosiu wszystkiego najlepszego, wiele radości i uśmiechu.
  Wiele radości dostarczył dzieciom piękny dmuchaniec w naszym ogrodzie. Na koniec tygodnia spontanicznie uruchomiłyśmy dzieciom natryski, oj działo się… uśmiech i gwar to najbardziej lubimy. Do tego lody od Pani Dyrektor. Smacznie, pięknie i kolorowo. Pani Dyrektor każdego dnia odwiedzała nas bawiąc się z dziećmi jak również czytała wartościowe książki. Wiele wzruszeń dostarczyły nam również spotkania ze starszakami, które postanowiły nas odwiedzić, pożegnać się z nami.
  Kochani dziękujemy za wszystko: waszą obecność, podziękowania, życzenia, słodkości. Życzymy Wam kochane starszaki powodzenia w szkole, a wszystkim pozostałym przedszkolakom udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.
  Zapraszamy do oglądania ZDJĘĆ.
  Pozdrawiamy serdecznie, Sylwia Ścierska i Joanna Duda