• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  „Tygryski” zakończenie „Roku szkolnego”

  „Pa pa pa, kochane przedszkole
  pa, pa, pa łza już kręci się…”

  Drodzy Rodzice!
  Jak w piosence autorstwa naszej pani Agnieszki – nadszedł czas pożegnania i wszystkim szklą się oczy. Dzieci, które spędziły tu w większości 3-4 lata, bardzo czule, bardzo szczerze tulą się do nas. Żegnają się z nami, ale obiecują odwiedziny. My – też już tęsknimy i nie ukrywamy łez. Co prawda dane nam było bardzo krótko, bo tylko rok pracować z tą grupą dzieci. Ale jakże to był ciekawy rok! Trudny, ale też pełen ciekawych wydarzeń, wielu emocji, z którymi wszyscy musieliśmy sobie poradzić. Wiele godzin interesujących zajęć, eksperymentów, zabaw dydaktycznych wszechstronnie rozwijających nasze ,,Tygryski”. Na naszych oczach z małych dzieciaczków, zainteresowanych głównie zabawą – wyrastały przedszkolaki, które osiągnęły pełną dojrzałość szkolną. Również dzięki wspaniałej współpracy z Państwem, jesteśmy spokojne o Ich pierwsze kroki w szkole. Bardzo za nią dziękujemy!
  Przed nami wakacje. Życzymy Państwu i naszym Tygryskom bezpiecznego, radosnego wypoczynku i tylko słonecznych dni oraz niezapomnianych wrażeń!
  A teraz zapraszamy Państwa na ostatni piękny koncert, którym wzajemnie dziękujemy sobie za wspólnie spędzony rok. Życzymy miłego odbioru:)
  Pozdrawiamy serdecznie. Danuta Wieczorek i Joanna Duda

  FOTORELACJA
  FILM

  Zapraszamy do przeczytania ARTYKUŁU napisanego przez Panią Jolantę Pierończyk, zamieszczonego na portalu TychyNaszeMiasto.