• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  Styczniowy czas i przygotowania do Dnia Babci i Dziadka w „Maleństwach”

  Drodzy Rodzice!
  Miniony tydzień upłynął w „Maleństwach” głównie na przygotowaniach do Dnia Babci i Dziadka. Nasi najmłodsi podopieczni wykonali piękne prace plastyczne dla swoich dziadków jak również zimowe pejzaże, które można podziwiać na naszej tablicy w szatni. Dzieci z wielką ochotą wypowiadały się na temat co lubią robić z babcią, a co z dziadkiem. Jak bardzo kochają swoich dziadków i jaką rolę pełnią w ich życiu.
  Korzystaliśmy z różnych sprzętów dostępnych w naszym przedszkolu tworząc tor przeszkód podczas, którego każde „Maleństwo” z radością się bawiło.
  Nasze „Maleństwa” to artyści! Malowaliśmy farbami na foli przymocowanej do naszych stoliczków. Dzieci wykazały się kreatywnością i skupieniem podczas takiej formy aktywności plastycznej. Każde nowe doświadczenia wzbudzają wśród „Maleństw” ogromne zaciekawienie.
  We wtorek odwiedziła nasze przedszkole Pani Ania z lekcją ceramiki. Podczas niezwykle interesujących zajęć dzieci w skupieniu wykonywały polecenia Pani Ani, tworząc piękne upominki dla Babci i Dziadka. Na twarzach dzieci można było zobaczyć uśmiech ale również ogromne zainteresowanie tematem.
  Podczas całego tygodnia odbywały się zajęcia z języka angielskiego i francuskiego. Natomiast w piątek odwiedził nas Pan Szymon z nowymi ćwiczeniami gimnastycznymi.
  Radosny, pełen nowych doświadczeń tydzień za nami. Wszystkie „Maleństwa” dobrze czują się w swojej grupie rówieśniczej, lubią się i okazują sobie wzajemne wsparcie.
  Zapraszamy do oglądania ZDJĘĆ z ubiegłego tygodnia.
  Pozdrawiamy serdecznie.