• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  Spotkania z Babcią i Dziadkiem

  Kochani, dziś okazja rzadka.
  Mamy Dzień Babci oraz Dziadka.
  Wciąż mówią o tych latach,
  gdy jeszcze dzieckiem był mój tata.
  A nasza mama bez swych lalek
  do łóżka iść nie chciała wcale.
  A teraz, jak ten czas wciąż leci!
  Cieszą się z dzieci swoich dzieci.
  I myślą widząc ich gromadkę,
  że miło babcią być i dziadkiem.
  Więc dziś spróbujcie zapamiętać.
  Czym są dla dziadków ich wnuczęta?
  I pięknej szansy nie przegapcie:
  kochajcie dziadków swych i babcie.

  Kochane Babcie, Drodzy Dziadkowie!

  W tym tygodniu w naszym przedszkolu wiele się dzieje. Walentynki, tłusty czwartek i oczywiście Dzień Babci i Dziadka.
  Z powodu ferii zimowych musieliśmy przesunąć nasze spotkania, ale od poniedziałku 13 lutego, aż do piątku 17 lutego, każda grupa przyjmuje swoich wyjątkowych gości.
  Nasze przedszkolaki ze wszystkich grup wiekowych przygotowały dla Was coś specjalnego i wyjątkowego. Dzieci ubrane w piękne stroje zatańczyły, zagrały i zaśpiewały tym razem na naszej przedszkolnej scenie. Po przerwie spowodowanej pandemią mogliśmy wrócić do pięknej tradycji naszego przedszkola. Przedszkolaki, bardzo wdzięcznie, szczerze i z uśmiechem wyraziły swoją miłość i szacunek dla swoich Babć i Dziadków podczas występów artystycznych. Jak zwykle, już od 30 lat towarzyszyła nam Pani Agnieszka Loska z muzyką na żywo. Serdecznie dziękujemy. Kiedy przedstawienia dobiegły końca mogliśmy się spotkać przy jednym stole na wspólnym biesiadowaniu. Na zakończenie spotkania „Maleństwa”, „Pszczółki” oraz „Króliczki wręczyły swoim najbliższym kwiatki. Natomiast grupa „Tygryski” zaprosiła swoich Dziadków do przedszkola 14 lutego, w Walentynki dlatego wręczyli piękne, czerwone serduszka. Wszystkie wspaniałe upominki dzieci przygotowały podczas warsztatów z ceramiki.
  Dziękujemy za tak liczne przybycie i miłe słowa. Jednocześnie składamy podziękowania za waszą codzienną troskę, ciepło i miłość, którą okazujecie na każdym kroku swoim wnukom.
  Życzymy Wam, drodzy Dziadkowie dużo radości z każdego dnia, pogody ducha, pociechy z wnuków, mnóstwa przyjemnych chwil, spędzonych w gronie rodzinnym a nade wszystko nieustającego zdrowia.
  Zapraszamy do oglądania zdjęć i filmów, które przygotował Pan Konrad Baar.

  Filmy z występami poszczególnych grup wiekowych:

  Zdjęcia wykonane podczas występów:

  Zapraszamy do zapoznania się z ARTYKUŁEM – grupa „Tygryski” oraz z ARTYKUŁEM – grupa „Króliczki” autorstwa Pani Jolanty Pierończyk, na portalu Tychy Nasze Miasto. Serdecznie dziękujemy za każde miłe słowo i obecność na ważnych wydarzeniach w życiu naszego przedszkola.

  Serdecznie pozdrawiamy