• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  Początek grudnia w „Pszczółkach”

  Drodzy Rodzice!
  Powoli zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia. W naszym przedszkolu panuje świąteczny nastrój. Sala „Pszczółek” jak i inne sale są pięknie przystrojone, wszędzie na choinkach świecą się światełka i kolorowe bombki. W poniedziałek, 5 grudnia nasze Kubusiowe przedszkole odwiedził długo wyczekiwany gość – święty Mikołaj. Wszystkie dzieci wspólnie bawiły się z naszym Gościem. Były tańce i różne zabawy – pełną relacje z mikołajkowej zabawy możeccie Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce „nowinki/ogólne”. Następnie Mikołaj odwiedził każdą z grup, w tym „Pszczółki” i rozdał prezenty.  Sprawiło to dzieciom niesamowitą radość.
  We wtorek przedszkole odwiedziły Pani Magda i Pani Monika z Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków z przedstawieniem pt. „Grufołak”. „Pszczółki” z wielkim zainteresowaniem brały udział w teatralnej opowieści.
  W minionym tygodniu w „Pszczółkach” obchodziliśmy urodziny Kubusia J. oraz Oliwii Ś.  Naszym kochanym dzieciom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu i spełnienia wszystkich marzeń.
  Zapraszam do oglądania naszej galerii zdjęć,
  Pozdrawiam serdecznie, Magdalena Działoszyńska