• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  Październik w ,,Kangurkach” – 2019-10-20

  Drodzy Rodzice!
  Kolejne tygodnie października już za nami. Był to czas niezwykłej zabawy oraz nauki. ,,Kangurki” miały okazję na ciekawe zabawy badawcze z wykorzystaniem owoców i warzyw. Rozwiązywaliśmy zagadki słowne oraz obrazkowe. Zapoznaliśmy się z obrazem graficznym oraz brzmieniem litery ,,E”, ,,e” oraz ,,I”, ,,i”  i cyfry ,,3” oraz ,,4”.  Dzieci zapoznały się z piramidą zdrowia. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że zdrowe odżywanie i ruch jest bardzo ważny w życiu każdego z nas. Dlatego ,,Kangurki” chętnie biorą udział w zajęciach gimnastycznych z Panem Jackiem, a jeśli dopisuje pogoda i zajęcia odbywają się na przedszkolnym tarasie, to jesteśmy najszczęśliwsi
  W minionym czasie odbyło się też ważne święto – Urodziny Kubusia Puchatka. ,,Kangurki” pięknie ubrane na brązowo zaśpiewały naszemu solenizantowi ,,Sto lat” oraz piosenkę wręczając przygotowaną wcześniej laurkę. Kochani Rodzice, w tym miejscu pragnę podziękować za przygotowanie dzieci do tego dnia.
  W ubiegłych tygodniach swoje urodzinki obchodził nasz Tomuś. Dzieci z uśmiechem na ustach złożyły naszemu solenizantowi życzenia oraz odśpiewały gromkie ,,Sto Lat”. Tomusiu, jeszcze raz życzymy Ci samych miłych dni pełnych uśmiechu i dobrego humoru.
  Zapraszam do obejrzenia ZDJĘĆ.
  Pozdrawiam, Dominika Biolik.