• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  Wakacyjny czas w „Tygryskach” i „Króliczkach”

  Drodzy Rodzice!
  Dla większości dzieci, przygoda z naszym przedszkolem dobiegła już końca. Ostatnie, wakacyjne dni upłynęły nam głównie na zabawie. Korzystaliśmy z pięknej pogody, cieszyliśmy się swoją obecnością i dużo rozmawialiśmy. Dzieci rozwijały swoje umiejętności plastyczne, przez prace indywidualne jak również grupowe. Techniką kolażu stworzyły przedszkole i jego otoczenie oraz nauczyły się składać łódki z papieru techniką origami. W czwartek dzieci ze wszystkich grup wiekowych wyruszyły do Mediateki na przedstawienie, które opowiadała Pani „Bajkoopowiadacz”. Dotyczyło przyjaźni i umiejętności dzielenia się posiadanymi rzeczami z innymi ludźmi. Dzieci z zaciekawieniem obserwowały losy głównych bohaterów a na koniec historii odpowiadały na pytania. Starszaki bardzo polubiły eksperymenty dlatego każdy narysował rysunek, który obserwowaliśmy przez wypełnione wodą, okrągłe naczynie. Zjawisko refrakcji bardzo zaciekawiło dzieci.
  Mieliśmy również powód do świętowania. Swoje urodzinki obchodził Olek, któremu składamy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
  Drodzy Rodzice! Kochane Dzieci! Życzymy Wam udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. A już we wrześniu cudownego rozpoczęcia nowej przygody.
  Zapraszam do oglądania zdjęć!
  Serdecznie pozdrawiam, Joanna Duda