• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka 2023

  „Każdy przedszkolak dobrze wie,
  że kiedy wrzesień kończy się,
  od najmłodszego aż po starszaka
  wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka

  Drodzy Rodzice!
  20 września to wyjątkowa data w kalendarzu. W ten dzień obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to ma podkreślać wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci oraz popularyzować nowoczesne wychowanie przedszkolne. Dodatkowo dostarcza dzieciom okazję do świętowania, zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

  Kochane Dzieci!
  Z okazji Waszego święta, życzymy Wam, aby codziennie spotykało Was coś miłego i dobrego, uśmiechu od ucha do ucha, nieustannego odkrywania piękna i wspaniałości świata, rozwijania swoich licznych talentów.
  Niech każdy dzień spędzony w przedszkolu z rówieśnikami będzie po brzegi wypełniony radością.
  Serdecznie pozdrawiamy!
  Dyrekcja oraz Pracownicy „Kubusiowego Przedszkola”

  W tym dniu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. W grupach odbyły się różne zajęcia dostosowane do wieku dzieci. Zawitała do nas Pani Agnieszka z rekwizytami i muzyką. Pogoda w dniu dzisiejszym była wymarzona, dlatego większość czasu spędziliśmy w ogrodzie. Była również wesoła gimnastyka z różnymi, gimnastycznymi sprzętami. Oprócz tych atrakcji w każdej grupie wychowawcy zadbali o dodatkowe niespodzianki. Tatuaże, malowanie twarzy, tworzenie gniotków i wiele innych. To był miły i wesoły dzień, który na długo zostanie w pamięci każdego przedszkolaka. Zapraszamy do oglądania zdjęć z poszczególnych grup wiekowych: