• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  „Króliczki” – bo najważniejsza jest rodzina

  Drodzy Rodzice!
  Miniony tydzień upłynął nam na wielu różnych aktywnościach. W poniedziałek i wtorek rozmawialiśmy dużo na tematy rodzinne takie jak rodzice, rodzeństwo, dom rodzinny itp. „Króliczki” wykonały rysunki przedstawiające swoje kochane rodziny i chętnie opowiedziały kto się na nich znajduje. Oczywiście zwierzątka również miały swoje miejsce na ilustracjach, bo w końcu są to także członkowie rodziny. Przy okazji opowiedzieliśmy sobie o różnych rodzinnych zwyczajach i o tym, za co jesteśmy wdzięczni naszym kochanym Rodzicom!
  W środę był wspaniały i wyjątkowy dzień – Dzień Dziecka! 1 czerwca jak zawsze w naszym przedszkolu jest obchodzony w bardzo huczny sposób. Cały dzień świętowaliśmy, bawiąc się, śmiejąc i dokazując. Specjalnie z tej okazji odwiedziła nas Pani Dyrektor, częstując każde dziecko słodkościami i obdarowując drobnym upominkiem. „Króliczki” pięknie podziękowały i z uśmiechem rozmawiały z Panią Dyrektor na różne tematy.
  Czwartek był dniem na który wszyscy czekali! Od rana trwały przygotowania, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Festyn rozpoczęliśmy punktualnie o 16 wspaniałymi występami artystycznymi. „Króliczki” zaprezentowały się przepięknie, a każdy Rodzic z dumą i łezką w oku, spoglądał na swoje dziecko. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowane z pracy z naszymi „Króliczkami” i mamy nadzieję, że wszystkim z Państwa podobało się przedstawienie.
  Piątek upłynął nam na wspominkach poprzedniego dnia. Rozmawialiśmy o naszych odczuciach w związku z festynem i występem. Tego dnia odwiedził nas także Pan Jacek i zabrał dzieci na batuty. Piękna, słoneczna pogoda pozwoliła nam często korzystać z ogrodu i różnych aktywności na świeżym powietrzu.  
  Zapraszamy do oglądania zdjęć.
  Pozdrawiamy serdecznie, Aleksandra Klimek i Sylwia Ścierska