
Drodzy Rodzice,
z okazji Waszego święta chcemy z całego serca podziękować Wam za coś, czego nie da się zmierzyć ani opisać w kilku słowach – za zaufanie, którym obdarzacie nas każdego dnia, powierzając nam to, co macie najcenniejsze – swoje dzieci.
To właśnie dzięki Waszej miłości, trosce i mądrym decyzjom możemy każdego dnia realizować naszą pasję, wspierać rozwój dzieci, odkrywać ich talenty, budować poczucie bezpieczeństwa i wspólnie tworzyć miejsce pełne radości, nauki oraz wzajemnego szacunku.
Rodzice są dla nas tak samo ważni jak dzieci. To Wy jesteście ich pierwszymi nauczycielami, przewodnikami i bohaterami. My mamy zaszczyt towarzyszyć Wam w tej niezwykłej podróży i wspólnie obserwować, jak mali ludzie stawiają kolejne kroki ku swojej przyszłości.
Życzymy Wam, aby każdego dnia towarzyszyła Wam duma z Waszych dzieci, zdrowie, spokój i wiele powodów do uśmiechu. Niech Wasze domy zawsze wypełniają miłość, wzajemne zrozumienie i piękne chwile, które z czasem staną się najcenniejszymi wspomnieniami.
Dziękujemy za współpracę, życzliwość i obecność. To dzięki Wam nasze przedszkole jest nie tylko miejscem edukacji, ale przede wszystkim wspólnotą ludzi, którym zależy na szczęściu i dobru dzieci.
Najserdeczniejsze życzenia składają
Przedszkolaki oraz cała Kadra Przedszkola Niepublicznego Kubusia Puchatka wraz z Marią Baar
