• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  16 Urodziny Kubusia Puchatka – 2019-10-14

  Drodzy Rodzice!
  Za nami jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku! Urodziny Kubusia Puchatka, nasz Patron jest z nami już 16 lat. Był to dzień pełen atrakcji i dobrej zabawy. Od samego rana na dzieci czekały balony, ciekawy wystrój i urodzinowe dekoracje. Spotkaliśmy się w ,,Pszczółkowej” sali, gdzie przedszkolaki ubrane pod kolor ,,Kubusiowych Przyjaciół” przedstawiły naszemu jubilatowi krótki występ artystyczny, odśpiewały gromkie ,,Sto lat” oraz złożyły życzenia wręczając laurki. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć oraz wesołej zabawie z naszym wspaniałym gościem przyszedł czas na dalszą zabawę. Dzieci miały okazję obejrzeć prezentację przedstawiającą tajemniczy świat drzew, jednak nie była to zwykła prezentacja, dzięki Orbitekowi, poczuliśmy się jakbyśmy byli głównymi aktorami.
  Nie był to jednak koniec atrakcji, po pysznym obiadku przenieśliśmy się do naszego ogrodu przedszkolnego, gdzie czekały na nas ,,Wirujące farby”. Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem nakładały farby na kartki i obserwowały swoje obrazy.
  Nie zabrakło również zabaw ruchowych z Panią Agnieszką, podczas których korzystając z pięknej pogody mogliśmy tańczyć do wesołej muzyki.
  Radosnej wrzawie nie było końca! Dzieci przez resztę dnia wspominały wizytę naszego jubilata.
  Wszystkim gościom, którzy przyczynili się do naszej wspaniałej zabawy serdecznie dziękujemy! To był cudowny dzień, który na długo pozostanie w pamięci dzieci.
  Kochani Rodzice, ogromne podziękowania należą się Wam, za wspaniałe przygotowanie dzieci do tego dnia, dzięki Wam, to wydarzenie stało się jeszcze bardziej kolorowe. Dziękujemy!
  Naszemu ,,Kubusiowi” życzymy wszystkiego dobrego i do zobaczenia już za rok!
  Zapraszamy do obejrzenia ZDJĘĆ.
  Pozdrawiamy serdecznie, Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz pracownicy ,,Kubusia Puchatka”