• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  Rok szkolny 2020/2021

  ,,Ja chodzę tam co dzień,
  obiadek dobry jem,
  a po spacerze w sali
  wesoło bawię się,
  kolegów dobrych mam,
  nie jestem nigdy sam,
  przedszkole domem drugim jest.”


  Drodzy Rodzice! Kochane Dzieci!

  Serdecznie witamy naszych przedszkolaków i ich rodziców po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieje, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w nasze przedszkolne progi. Wraz z nowym rokiem szkolnym część naszych przedszkolaków awansowała do starszych grup i nadszedł czas przywitać się ze swoimi kolegami, koleżankami i paniami. Szczególnie ciepło witamy nasze Maleństwa, które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Życzymy Wam szybkiej adaptacji, wierzymy, że za drzwiami będzie słychać tylko śmiech i wesołą zabawę.
  Życzymy wszystkim wzajemnej życzliwości i zaufania. Niech będzie to rok spędzony radośnie i bezpiecznie.
  Nauczycielom i Wychowawcom życzymy, aby ich oddanie i zaangażowanie przyniosło zadowolenie i uśmiech na twarzach dzieci. Niech nowy rok szkolny będzie bogaty w sukcesy dydaktyczne i wychowawcze.
  Rodzicom i Opiekunom życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodych ludzi oraz wiele radości z osiągnięć ich dzieci.
  A wszystkim naszym Przedszkolakom i ich rodzicom życzymy, aby ten rok szkolny przyniósł ze sobą wiele nowych przygód i przedszkolnych przyjaźni, radości z nauki, beztroskiej zabawy i uśmiechu od ucha do ucha!

  Serdecznie pozdrawiamy! Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i wszyscy pracownicy przedszkola ,,Kubusia Puchatka”