• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  … żegnaj przedszkole kochane – zakończenie edukacji przedszkolnej w „Tygryskach”

  „Życie to więcej niż ważna klasówka
  życie to nie jest video film.
  Dobrze je przeżyć to wielka sztuka,
  życie jest tu, życie jest dziś!
  Życie to nauka, życie to praca,
  życie to radość wśród zwykłych dni.
  Życie to chwila, która nie wraca,
  życie to młodość, życie to Ty

  Drodzy Rodzice!
  Dzieci, które spędziły w naszym przedszkolu w większości 3-4 lata, bardzo czule, bardzo szczerze tulą się do nas. Żegnają się z nami, ale obiecują odwiedziny. My – też już tęsknimy i nie ukrywamy łez. Co prawda dane nam było bardzo krótko, bo tylko rok pracować z tą grupą dzieci. Ale jakże to był ciekawy rok! Trudny, ale też pełen ciekawych wydarzeń, wielu emocji, z którymi wszyscy musieliśmy sobie poradzić. Wiele godzin interesujących zajęć, eksperymentów, zabaw dydaktycznych wszechstronnie rozwijających nasze ,,Tygryski”. Na naszych oczach z małych dzieciaczków, zainteresowanych głównie zabawą – wyrastały przedszkolaki, które osiągnęły pełną dojrzałość szkolną. Również dzięki wspaniałej współpracy z Państwem, jesteśmy spokojne o Ich pierwsze kroki w szkole. Bardzo za nią dziękujemy!
  Piękne to było pożegnanie. We wtorek, 14 czerwca mogliśmy się wszyscy ze sobą spotkać i wspólnie podziwiać program artystyczny przygotowany przez „Tygryski”. Dziękujemy za miłe słowa, podziękowania, upominki i docenienie naszej pracy. Dla dzieci nieobecnych w trakcie naszego uroczystego pożegnania również czekały upominki, które Pani Dyrektor wręczyła podczas zajęć z rytmiki.
  Przed nami wakacje. Z większością dzieci zobaczymy się jeszcze w lipcu, ale chcemy życzyć Państwu i naszym „Tygryskom” bezpiecznego, radosnego wypoczynku i tylko słonecznych dni oraz niezapomnianych wrażeń!
  Zapraszamy do oglądania FOTORELACJI z uroczystego pożegnania.
  Pozdrawiamy serdecznie, Joanna Duda i Danuta Wieczorek