• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  Wizyta Świętego Mikołaja

  Drodzy Rodzice!
  Za nami kolejny i wyjątkowy czas. Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowywaliśmy się do niego starannie. Przedszkolaki z pomocą swoich Pań napisały do Mikołaja list, w którym podziękowały za ubiegłoroczne prezenty, oraz opowiedziały o tym, co robią w przedszkolu i co chciałyby otrzymać. Każda grupa wykonała ciekawe prace plastyczne, na których królował Mikołaj. Wszystkie grupy przygotowały również piosenki oraz wierszyki, które zaprezentowały przed wyjątkowym gościem. Kiedy nadszedł długo oczekiwany dzień, wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Wszystkie przedszkolaki wyszły na spotkanie ze świętym i zaprosiły go w pierwszej kolejności do sali „Pszczółek” na wspólną zabawę, a później do swoich grup. Dzieci w każdej z grup opowiadały Mikołajowi o zabawach w przedszkolu, wzajemnych relacjach z kolegami i koleżankami jak również zapewniały naszego gościa, że przez cały rok starały się być grzeczne. Po wspaniałej zabawie nadeszła wyczekiwana chwila – Mikołaj wręczył każdej grupie wiekowej wspólne zabawki i gry dydaktyczne, a na koniec dnia przy wyjściu z przedszkola wszystkie przedszkolaki odebrały swoją skrzyneczkę z prezentem.
  Ten wyjątkowy dzień z pewnością na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków, a zdjęcia z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!
  Dziękujemy Wam, drodzy Rodzice za piękne przygotowanie dzieci do tego ważnego dnia.
  Zapraszamy do przeczytania artykułu Pani Jolanty Pierończyk z Portalu Tychy Nasze Miasto oraz do naszej fotorelacji, oraz filmu z zabawy Mikołaja z dziećmi.
  Serdecznie pozdrawiamy!