• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  Wakacji nadszedł czas… – piknik kończący rok szkolny

  Drodzy Rodzice!
  W piątek 25 czerwca odbył się dla dzieci festyn kończący rok szkolny. Zabawa była bardzo udana, przedszkolaki bardzo cieszyły się na ten dzień i od rana nie mogły się doczekać przygotowanych dla nich atrakcji. Wszystkie dzieci przywitał pirat, który zapraszał nas na wielką piracką zjeżdżalnię. Piłeczki unoszące się w powietrzu, tarcza z rzutkami, a także popcorn, wata cukrowa okazały się wspaniałą atrakcją. Dzieci z wielką ochotą ustawiały się w kolejce po festynowe przysmaki. Nie zabrakło ogromnych baniek mydlanych oraz balonowych cudaków. Podczas festynu bawiła się z nami również Pani Agnieszka Loska organizując nam wspaniałe konkursy, tańce i zabawy muzyczno – ruchowe oraz Pan Jacek, który czuwał nad bezpieczeństwem dzieci podczas zajęć gimnastycznych w ogrodzie.
  Dziękujemy Pani Dyrektor i wszystkim organizatorom za piękny i wesoły czas. Wszystkie dzieci były przeszczęśliwe, że mogły brać udział w takiej imprezie.
  Zapraszamy do oglądania VIDEORELACJI z tego wydarzenia, natomiast zdjęcia są zamieszczone w poszczególnych grupach wiekowych.
  Pozdrawiamy serdecznie!