• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  W „Pszczółkach” nadeszła jesień

  Drodzy Rodzice!  
  Miniony tydzień był bogaty w różnego rodzaju atrakcje. We wtorek obchodziliśmy jedno z najważniejszych świąt w przedszkolu – Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla dzieci dużo atrakcji. W tym dniu nasze przedszkole odwiedził pan, który pokazywał przedszkolakom jak mieszać farby, aby powstały z nich nowe, piękne kolory. Dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat barw, a na koniec miały możliwość samodzielnie wykonać swoje obrazy, które potem zabrały do domu. Wszystkie prace były kolorowe i bardzo kreatywne. Po południu odwiedziła nas Pani Agnieszka  i dzieci wspaniale się bawiły różnymi instrumentami przy dźwiękach wesołej muzyki. Oczywiście największą radość sprawiły kolorowe rekwizyty. Na koniec dnia dzieci zabrały ze sobą do domu wykonane prace i dyplomy z Dnia Przedszkolaka. Zdjęcia z tego dnia możecie Państwo oglądać na stronie głównej naszego przedszkola w zakładce „ogólne”. 
  Cały tydzień upłynął przedszkolakom w jesiennej atmosferze. Dzieci mówiły o tej pięknej porze roku, jej barwach i kolorach. Wspominaliśmy minione lato, a w piątek przywitaliśmy kalendarzową jesień. „Pszczółki” brały udział w zabawach ruchowych, a także utrwalaliśmy kolory. Korzystaliśmy także z pięknej pogody i dzieci wybrały się wraz z „Maleństwami” na spacer. „Pszczółki” dzielnie wykonywały zadania w swoich nowych książkach i wspaniale poradziły sobie z najtrudniejszymi ćwiczeniami. 
  Jesienny tydzień zakończyliśmy wykonaniem pięknych prac plastycznych, które można podziwiać na przedszkolnym korytarzu. W minionym tygodniu nie zabrakło także zajęć dodatkowych z języka angielskiego i francuskiego oraz zajęć ruchowych z rytmiki. A w piątek dzieci wykonywały z zaangażowaniem ćwiczenia gimnastyczne pod okiem Pana Szymona. 
  Zapraszamy wszystkich Rodziców do obejrzenia naszej galerii zdjęć.
  Pozdrawiam serdecznie, Magdalena Działoszyńska.