• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  W „Maleństwach” jest wesoło

  Drodzy Rodzice!
  Kolejny, wakacyjny tydzień upłynął w najmłodszej grupie bardzo przyjemnie. Jak zawsze wiele się działo. Dzieci były zachwycone wtorkową wizytą strażaków (zdjęcia można oglądać tutaj ). W czwartek odwiedził nasze przedszkole, absolwent Bartosz, który zagrał dla nas wspaniałe utwory na pianinie. Muzyka jest szczególnie ważnym elementem w naszym przedszkolu. Dzieci uwielbiają tańczyć i śpiewać do muzyki na żywo. Natomiast w piątek przybył do dzieci Góral Szczepan z góralską muzyką. Dzieci mogły zobaczyć tradycyjny, góralski ubiór. Poznały także jego poszczególne elementy. Słuchały jak brzmią skrzypce, akordeon oraz okaryna. Były tańce, śpiewy i wesoły nastrój.
  W naszej sali również wiele się działo. Ciekawe prace plastyczne powstawały. Dłonie i stopy odbijaliśmy. „Maleństwa” uwielbiają takie aktywności plastyczne, co widać na zdjęciach. Rozmawialiśmy również o pierwszej pomocy. Poznaliśmy zawartość apteczki z niezbędnymi rzeczami, których należy używać w razie różnych zdarzeń.
  W minionym tygodniu mieliśmy również wiele powodów do świętowania. Obchodziliśmy urodziny Hany oraz Pani Dyrektor. Życzymy solenizantkom dużo zdrowia i wielu powodów do radości.
  Na zakończenie tygodnia, w upalny piątek dzieci skorzystały z natrysków w ogrodzie. Nasze „Maleństwa” były bardzo zadowolone i uśmiechnięte. A to dla nas najważniejsze.
  Zapraszamy do oglądania ZDJĘĆ.
  Pozdrawiamy serdecznie