• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  W „Króliczkach” jest wesoło

  Drodzy Rodzice!
  Witamy Was serdecznie w nowym roku szkolnym. Po długiej przerwie dzieci wróciły do przedszkola uśmiechnięte i zadowolone, ciekawe nowych doświadczeń i przygód. Stęsknione za zabawą ze swoimi rówieśnikami. Ten tydzień upłynął nam głównie na wspólnej zabawie i poznawaniu siebie na nowo. W naszej sali panowała miła i radosna atmosfera. Każdy „Króliczek” wykonał już pierwszą pracę plastyczną pt. „Sowa”, którą można podziwiać w przedszkolnej szatni. Przez cały tydzień dopisywała nam pogoda, dlatego codziennie wychodziliśmy do ogrodu i na długie spacery. Początek września to także początek nauki. Rozmawialiśmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa szczególnie na placu zabaw. Dzieci wiedzą, że każde takie miejsce ma swój regulamin, którego należy przestrzegać. Poruszyliśmy również kwestię zaczepiania dzieci przez osoby obce, nieznane dzieciom. „Króliczki” zapamiętały, że nie wszyscy ludzie są dobrzy, niektórzy mogą mieć wobec nich złe intencje. Uczestniczyliśmy w zajęciach z języka angielskiego, francuskiego, rytmiki, a także z gimnastyki ogólnorozwojowej i szachów.
  W czwartek na zakończenie długiego spaceru całą grupą udaliśmy się na pyszne lody. Radości i zadowolenia było bez liku, co nas bardzo ucieszyło.
  Niektóre dzieci z grupy miały urodzinki w sierpniu. Ten ważny dzień, Jaś chciał świętować ze swoimi rówieśnikami z przedszkola. Dlatego w czwartek obchodziliśmy Jego urodziny. Życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i radości.
  Zapraszamy do oglądania ZDJĘĆ.
  Pozdrawiamy serdecznie, Joanna Duda i Sylwia Ścierska