
Drodzy Rodzice!
Ostatni tydzień ferii minął nam bardzo aktywnie i radośnie! Na czas ferii gościły u nas absolwentki naszego przedszkola, które opowiadały dzieciom o swoich wspomnieniach związanych z przedszkolem, czytały książeczki dzieciom z naszej grupy. W tym tygodniu przedstawialiśmy teatrzyk kamishibai o Kotce Milusi. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohaterki i aktywnie uczestniczyły w rozmowie o jej przygodach.
Gościliśmy również policjanta, który przypomniał nam najważniejsze zasady bezpieczeństwa – zarówno podczas ferii, jak i w codziennych sytuacjach. To było bardzo ciekawe i pouczające spotkanie! Wybraliśmy się także na wycieczkę do Planetarium Śląskiego w Chorzowie, gdzie obejrzeliśmy seans „Kosmiczne zoo”. Dzieci z zachwytem poznawały tajemnice wszechświata i kosmiczne ciekawostki. Świętowaliśmy także urodziny Igi – były życzenia, wspólne „Sto lat” i dużo radości! Nie zapomnieliśmy o Dniu Dinozaura – poznawaliśmy prehistoryczne stworzenia, oglądaliśmy ilustracje i bawiliśmy się w małych odkrywców. Codziennie korzystaliśmy ze świeżego powietrza – spacery i zabawy na placu zabaw dostarczyły nam mnóstwo energii i uśmiechu.
To był wspaniały, pełen wrażeń tydzień!
Zapraszamy do galerii zdjęć.
Pozdrawiamy serdecznie, Magdalena Działoszyńska i Weronika Skupińska
