• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  „Taniec życia” w wykonaniu zespołu „Kubusie”

  Drodzy Rodzice! 
  We wtorek, 19 kwietnia dzieci z grup „Tygryski” oraz „Króliczki” udały się do Teatru Małego w Tychach by zaprezentować przedstawienie pt. „Taniec Życia” w reżyserii Pani Magdaleny Mrowiec na XXX Jubileuszowym Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży w ramach współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury nr 1 w Tychach.  
  Emocje, które towarzyszyły dzieciom były bardzo pozytywne. Po długiej przerwie, spowodowanej pandemią dzieci mogły wystąpić przed widownią. Dziękujemy za tak liczne przybycie i wspieranie dzieci swoją obecnością. To było dla Nich bardzo ważne! 
  Nasz zespół, „Kubusie” otworzył tegoroczną edycję festiwalu. Przedstawienie powstało na bazie serialu „Było sobie życie”. Przedsięwzięcie było ogromne, duża ilość dzieci występujących na scenie była wyzwaniem, wymagała od wszystkich maksymalnego skupienia. Piękne stroje, rekwizyty i niesamowita muzyka dopełniały całość wydarzenia.  
  Wszystkie dzieci zaprezentowały się znakomicie. Pokazały swoją dojrzałość. Radość połączona z ekscytacją w oczach dzieci była widoczna zarówno przed jak i po przedstawieniu.   
  Cieszymy się z tego, że wszystkie przedszkolaki tak pięknie odegrały swoje role. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.  
  Z niecierpliwością czekamy na uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji festiwalu, tym czasem ta podróż trwa dalej w wyobraźni widza i w przeżyciach młodych aktorów. Nagranie spektaklu – zrealizowane ze znawstwem przez Pana Konrada – można oglądać poniżej.  
  Zapraszamy do oglądania ZDJĘĆ oraz FILMU z występu.  
  Serdecznie pozdrawiamy!