• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  Świątecznie w ,,Pszczółkach”

  Drodzy Rodzice, ten tydzień był wypełniony świąteczną atmosferą, rozmawialiśmy o bożonarodzeniowych tradycjach, potrawach oraz wykonywaliśmy zadania z kalendarza adwentowego, które również powiązane ze świętami. Zachęcałyśmy dzieci do mówienia sobie miłych słów, kolorowaliśmy zimowe kolorowanki, rysowaliśmy po śladzie. Każdego ranka utrwalamy świąteczne piosenki i kolędy wspólnie śpiewając na dywanie.

  Wiele radości przyniosła dzieciom praca plastyczna, w której wyklejaliśmy choinki z plasteliny, które dzieci zabrały ze sobą do domku. W tym tygodniu, gdy tylko pogoda dopisywała, nie zabrakło spacerów oraz wyjść na plac zabaw. Ponadto, dużo ruchu na zajęciach z gimnastyki, zabawy i nauki nowych piosenek na zajęciach z rytmiki, oraz nowych piosenek, słów i zwrotów związanych z ubiorem i zimą na zajęciach z języka angielskiego.

  To był bardzo przyjemny tydzień, z tego miejsca chciałybyśmy jeszcze raz życzyć Państwu zdrowia, aby mogli Państwo cieszyć się każdą chwilą. Niech te święta będą pełne radości, śmiechu i wspólnych chwil z najbliższymi. Wesołych Świąt!

  Zapraszamy do oglądania zdjęć z tego tygodnia.
  Pozdrawiamy, Paulina Białoń oraz Anna Kołakowska