• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  Rozstrzygnięcie VI Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej i Historycznej „Nad Nami Orzeł Biały”

  Drodzy Rodzice!
  Dzieci z naszego przedszkola, zarówno zespół „Kubusie” jak i solistka Łucja D. zostali laureatami wyżej wymienionego konkursu. Dlatego, w czwartek 25 listopada pojedziemy zaprezentować się raz jeszcze na uroczystym podsumowaniu VI Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej i Historycznej „Nad Nami Orzeł Biały” pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty w Teatrze Małym w Tychach. Podczas tej uroczystości odbędzie się, wręczenie nagród oraz koncert galowy laureatów. W tym roku zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Na przesłuchaniach zaprezentowało się 37 zespołów i 34 solistów. W sumie to ponad 440 młodych wokalistów i instrumentalistów. Jesteśmy bardzo dumni z naszych wychowanków. Wykazali się niezwykłą dojrzałością i opanowaniem. Wykonali bardzo trudne utwory, z którymi poradzili sobie wspaniale. Ich trud i wysiłek został doceniony z czego się bardzo cieszymy.
  Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach.

  W związku z tym wydarzeniem Dzień Pluszowego Misia zostaje przeniesiony na 29 listopada tj. poniedziałek. Bardzo prosimy by w tym dniu dzieci przyniosły ze sobą swojego ulubionego, pluszowego misia. Przez cały dzień będzie towarzyszyła nam Pani Agnieszka – rytmiczka. Natomiast po obiedzie dzieci będą miały okazję uczestniczyć w teatrzyku cieni pt. „Tygrys Pietrek” w wykonaniu Pani Krystyny Popławskiej.

  Laureatom raz jeszcze gratulujemy!
  Pozdrawiamy serdecznie