• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  Rozstrzygnięcie konkursu pt. ,,Pani Wiosna”

  Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice!

  Z przyjemnością informujemy, że e-konkursu pt. „Pani Wiosna” zorganizowany przez nasze przedszkole został rozstrzygnięty. Wiemy, że czekaliście z niecierpliwością na ogłoszenie wyników, ale nadesłanych prac było tak dużo, że komisja w składzie: Dyrektor Maria Baar oraz Dominika Biolik. Anna Boryca, Sylwia Korczyk, Katarzyna Hachuła, Katarzyna Walus, Danuta Wieczorek, Joanna Legierska, Joanna Duda miała prawdziwy ogrom pracy do zrealizowania.
  Na konkurs zgłoszono z całego przedszkola 83 prace.
  Wszystkie z nich można podziwiać na naszej stronie internetowej. Biorąc pod uwagę wkład pracy i zaangażowanie wychowanków przedszkola, ich rodzeństwa i rodziców podjęcie sprawiedliwej decyzji było bardzo trudnym zadaniem. Każda praca plastyczna, literacka jak również multimedialna były starannie wykonane, pomysłowe i oryginalne. Doceniliśmy wasz wysiłek twórczy oraz bogactwo i wrażliwość dziecięcej wyobraźni.
  Wszystkim uczestnikom, z każdej grupy wiekowej serdecznie gratulujemy! Każda praca konkursowa zostanie nagrodzona. W związku z panującą sytuacją, wręczenie dyplomów i upominków odbędzie się po powrocie do przedszkola. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w e-konkursie. W szczególności składamy podziękowania na Wasze ręce drodzy Rodzice, za zaangażowanie i zrealizowanie z dziećmi tak pięknych prac.
  Gratulujemy wielu talentów, dbajmy o nie wspólnie i stwarzajmy jak najwięcej możliwości do ich wszechstronnego rozwoju.

  Gratulujemy, dziękujemy i pozdrawiamy!

  Grono Pedagogiczne „Kubusiowego Przedszkola”