• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  „Festyn Rodzinny” – przeżyjmy to jeszcze raz

  Drodzy Rodzice!
  Po przerwie spowodowanej pandemią mogliśmy znów wszyscy razem spotkać się w naszym ogrodzie na kolejnym „Festynie Rodzinnym”. Całe wydarzenie zostało pięknie opisane przez Panią Jolantę Pierończyk. Wróćmy raz jeszcze do tamtych chwil…Pragniemy przytoczyć kilka zdań z artykułu zamieszczonego na portalu Tychy Nasze Miasto:
  „Największy i najpiękniejszy ogród przedszkolny w Tychach, jakim dysponuje Przedszkole Niepubliczne Kubusia Puchatka był tego dnia jeszcze efektowniejszy niż zwykle. Baloniki, kokardy i inne dekoracje podkreślały urodę tego miejsca. Wszystkie zamki, domki, trampoliny i inne urządzenia, które pozwalają dzieciom miło spędzać czas są tam na stałe. Przedszkole Niepubliczne Kubusia Puchatka w Tychach, które słynie z wysokiej jakości występów artystycznych (na ogół zajmuje pierwsze miejsca we wszystkich przeglądach) pokazało zachwycający program w wykonaniu przedszkolaków. Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Niespodzianką dla rodziców były nie tylko występy dzieci, ale i ich stroje (wszystkie zapewniło Przedszkole). Dzieci tańczyły do muzyki z „Jeziora łabędziego” Czajkowskiego, słynnego walca z „Nocy i dni” czy „Tańca z szablami” Chaczaturiana oraz innych starannie dobranych porywających utworów.”
  Dziękujemy za miłe słowa, docenienie naszych starań. Wszystkie wydarzenia w naszym przedszkolu zawsze są starannie przemyślane, tworzone z pasją, tworzone z myślą o naszych podopiecznych.
  Serdecznie zapraszamy na filmy z poszczególnych grup wiekowych, które przygotował Pan Konrad.
  Kochani Rodzice, życzymy wszystkim pięknych wspomnień i chwil radości podczas oglądania filmów z występów grup:
  MALEŃSTWA
  PSZCZÓŁKI
  KRÓLICZKI
  TYGRYSKI
  FESTYN – PIKNIK
  Pozdrawiamy serdecznie,
  Dyrekcja oraz Pracownicy Kubusiowego Przedszkola