• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  Pasowanie na Przedszkolaka – 2019-10-23

  Jestem małym przedszkolakiem,
  ale dużo już potrafię.
  Ja się uczę, gdy się bawię,
  bo w zabawie jest ciekawie.
  Umiem biegać na paluszkach,
  Umiem stać na jednej nodze.
  Umiem siebie narysować,
  Umiem jeść widelcem, nożem…”
  Drodzy Rodzice!
  Dzień 23 października był szczególny dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola. Dla „Maluszków” było to ogromne przeżycie ale trzymały się dzielnie. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas pobytu w przedszkolu. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej, w której maluchy zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i tańce. Po części artystycznej Pani Dyrektor za pomocą „ogonka Kłapouchego” dokonała uroczystego „Aktu Pasowania”. Uzupełnieniem pasowania było spróbowanie ulubionego przysmaku Kubusia Puchatka- słodkiego, pysznego miodu.
  Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz rożek obfitości. Po części artystycznej, wszyscy goście zostali zaproszeni do pięknie nakrytych stołów na słodki poczęstunek.
  Był to dzień pełen niezapomnianych przeżyć i wzruszeń, mam nadzieję że pozostanie na długo w Państwa pamięci, a nasi wychowankowie poczuli się prawdziwymi i pełnoprawnymi Przedszkolakami „Kubusiowego Przedszkola”.
  Zapraszam do obejrzenia ZDJĘĆ, które wykonał Pan Konrad Baar.
  Pozdrawiam, Katarzyna Hachuła.