• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  „Maleństwa” i ostatni tydzień wakacji w przedszkolu

  Drodzy Rodzice!
  Pod koniec tygodnia korzystaliśmy z pięknej,  słonecznej pogody i wychodziliśmy do naszego ogrodu przedszkolnego, w którym czekało na nas mnóstwo atrakcji i świetna zabawa. „Maleństwa” najbardziej polubiły ścieżkę sensoryczną, grę w koszykówkę i skakanie na dmuchanym zamku. W miniony tygodniu postanowiliśmy zrobić pyszne tosty. Każde „Maleństwo” było bardzo zaangażowane, pomagało trzeć ser na tarce, układać dodatki na tostowym chlebie, a na koniec kosztować własnoręcznie przygotowanego tościka. Jak zawsze pamiętaliśmy o bezpieczeństwie podczas zajęć kulinarnych. To był pyszny dzień. W minionym tygodniu swoje urodzinki obchodziła Martusia. Życzymy dużo zdrowia i nieustającej dziecięcej radości.
  Przez cały tydzień odwiedzali naszą grupę mili goście. Zapraszaliśmy Maluszki wraz ze swoimi opiekunami,  które od września rozpoczną przygodę w przedszkolu, organizując im zabawy integracyjne,  ruchowe i plastyczne. Podczas zajęć adaptacyjnych panowała miła i spokojna atmosfera. Mamy nadzieję, że pobyt w grupie „Maleństw” był dla nowych dzieci interesujący, a Wy Drodzy Rodzice poczuliście, że nasze przedszkole to najlepszy wybór dla waszej pociechy.
  Drodzy Rodzice, wakacyjny czas w naszym przedszkolu dobiegł końca. Dobra energia, radość i wiele ciekawych zajęć sprawiły, że ostatni tydzień wakacji w przedszkolu upłynął w miłej i radosnej atmosferze. Życzymy wszystkim Dzieciom i Rodzicom, udanych, słonecznych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji, abyśmy mogli wszyscy zdrowi i radośni spotkać się we wrześniu.
  Zapraszamy do oglądania ZDJĘĆ.
  Pozdrawiamy serdecznie