• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  Festyn Rodzinny 2023

  „Najważniejsza rzecz w życiu to rodzina.
  Najpierw ta, w której się urodziłeś,
  później ta, którą sam stworzyłeś.”
  Peter Sellers

  Drodzy Rodzice!
  We wtorek, 13 czerwca odbył się dla dzieci i ich najbliższych festyn rodzinny w naszym ogrodzie. Zabawa była bardzo udana. Przedszkolaki cieszyły się na ten dzień. Od rana nie mogły się doczekać kiedy przybędą rodzice i przygotowane dla nich atrakcje. Piknik otworzył występ naszych najmniejszych milusińskich z grupy „Maleństw”. Następnie zaprezentowały się „Pszczółki” oraz „Tygryski”, a na zakończenie najstarsza grupa, czyli „Króliczki”. Dzieci od dłuższego czasu, z wielkim zaangażowaniem przygotowywały taneczne niespodzianki dla swoich bliskich. Dzięki zaangażowaniu wychowawców i Pani Agnieszki mogliśmy podziwiać piękne widowisko. Po występach dzieci, Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za wkład włożony w organizację festynu, za przygotowanie dzieci, za wspaniałą współpracę z rodzicami i zaprosiła zgromadzonych gości do wspólnej zabawy. Wszystkie dzieci przywitał również klaun, który zapraszał na wielki dmuchany zamek. Lewitujące piłeczki, tarcza z rzutkami, a także popcorn, wata cukrowa okazały się wspaniałą atrakcją. Dzieci z wielką ochotą ustawiały się w kolejce po festynowe przysmaki. Nie zabrakło ogromnych baniek mydlanych oraz balonowych cudaków. Dziękujemy Pani Agnieszce z całym zespołem z Mobilnego Centrum Animacji za wieloletnią współpracę, cudowne atrakcje, które wywołują uśmiech na twarzach dzieci. Ogromną popularnością cieszyło się stanowisko z tatuażami i malowaniem twarzy. Dziękujemy Mai i Patrycji za piękne, kolorowe buzie dzieci. Nasz absolwent Piotr Namyślak zapraszał na szachowe rozgrywki, które również cieszyły się dużym zainteresowaniem, nie tylko wśród dzieci ale i dorosłych.
  Żaden z gości nie wyszedł z festynu głodny:) Panie Kucharki i obsługa przedszkola zadbały o pyszne jedzenie. W tym miejscu chcemy podziękować, Wam drodzy Rodzice, za tak liczne zaangażowanie się w pieczenie pysznych wypieków. Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na doposażenie ogrodu przedszkolnego w sprzęt służący do zabawy dzieciom.
  Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie! Cieszymy się również, że w tym dniu byli obecni także nasi Absolwenci z Rodzicami.
  Dziękujemy Pani Dyrektor i wszystkim organizatorom, których nie sposób wymienić za piękny i wesoły czas, który mogliśmy wspólnie spędzić.
  Zapraszamy do oglądania fotorelacji z festynu oraz z występów poszczególnych grup wiekowych:
  „Maleństwa – zdjęcia”FILM
  „Pszczółki – zdjęcia”FILM
  „Tygryski- zdjęcia”FILM
  „Króliczki – zdjęcia”FILM
  Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy! Już teraz zapraszamy za rok, na kolejny festyn.