• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  Dzień Kobiet w „Pszczółkach”

  Drodzy Rodzice!
  Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych, dlatego ósmego marca w naszym przedszkolu postanowiliśmy uczcić święto wszystkich Pań oraz dziewczynek. Radosna atmosfera panowała już od samego rana ponieważ chłopcy z grupy „Pszczółki” przygotowali dla swoich koleżanek upominki oraz słodkości. Dziewczynki dostały od małych dżentelmenów piękne tulipany,  lizaki, czekoladki, a przede wszystkim serdeczne i szczere życzenia.
  Dodatkowo chłopcy tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat” oraz ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym pomagając dziewczynkom w codziennych obowiązkach. W sali można było usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o dobrej zabawie i mile spędzonym czasie. Dodatkowo przedszkolaki wykonały dla swoich Mam papierowe kwiatuszki. Ale przede wszystkim dzieci pamiętały o naszej Pani Dyrektor składając serdeczne życzenia oraz wręczając samodzielne wykonane upominki. Nie zabrakło uścisków i pamiątkowych zdjęć. W ramach podziękowań dzieci otrzymały od Pani Dyrektor słodkości.
  Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Dziękujemy chłopcom oraz Rodzicom za zaangażowanie, upominki i wiele serca włożonego w przygotowanie niespodzianek dla wszystkich dziewczynek,  Pań oraz Dyrekcji. Cieszmy się,  że dzięki takim świętom udało nam się stworzyć sytuacje sprzyjające integrowaniu dzieci oraz umacnianiu właściwych relacji z rówieśnikami, a przede wszystkim rozwijania wśród chłopców szacunku i uprzejmości wobec koleżanek i kobiet.
  Zapraszamy do oglądania zdjęć.
  Pozdrawiam serdecznie, Joanna Legierska