• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  Bal Karnawałowy 2023

  Drodzy Rodzice!
  Za nami czas, na który czekały wszystkie przedszkolaki. W poniedziałek, 20 lutego w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Czas ten kojarzy nam się, ze wspaniałą zabawą, dobrym humorem, a przede wszystkim z barwnymi strojami.  Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się bajkowe postacie. Dzieci były przebrane za bohaterów znanych bajek, w sali ,,Pszczółkowej” można było spotkać: wróżki, księżniczki, motylki, rycerzy, smoki, piratów, policjantów, strażaków, super-bohaterów oraz piłkarzy… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
  W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć indywidualnych oraz grupowych.  Potem była już tylko wspaniała zabawa przy muzyce, którą poprowadził kolorowy Klaun. Prawdziwe bańki mydlane, tańce czy zabawy ruchowe to tylko część z atrakcji, które czekały na dzieci w tym pięknym, kolorowym dniu. W trakcie balu, w sali „Kangurków” czekała na Dzieci uczta. W grupach zasiadały do wspólnego stołu, na którym czekał słodki poczęstunek i owoce. Przedszkolaki wymieniały się wtedy wrażeniami, opowiadały o strojach i o tym jak wspaniale się bawiły. Po chwili wytchnienia przyszedł czas na dalszy ciąg zabawy z Klaunem. Każdy przedszkolak idąc do domu otrzymał na pamiątkę kolorowy balonik.
  Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego dnia. Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!
  Pozdrawiamy serdecznie
  Zapraszamy do oglądania fotorelacji: cz. 1, cz.2, FILM