• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  Bal Karnawałowy 2020

  Drodzy Rodzice!

  Za nami czas, na który czekały wszystkie przedszkolaki. We wtorek 28 stycznia 2020r. w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Czas ten kojarzy nam się, ze wspaniałą zabawą, dobrym humorem, a przede wszystkim z barwnymi strojami.  Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się bajkowe postacie. Dzieci były przebrane za bohaterów znanych bajek, w sali ,,Pszczółkowej” można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoki, piratów, czy policjantów… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
  W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć indywidualnych oraz grupowych.  Potem była już tylko wspaniała zabawa przy muzyce, którą nadzorował kolorowy Klaun. Prawdziwe bańki mydlane, tańce czy zabawy ruchowe to tylko część z atrakcji, które czekały na nas w tym pięknym dniu. Dzieci po powrocie do swoich sal opowiadały o strojach i o tym jak wspaniale się bawiły. Każdy przedszkolak idąc do domu otrzymał na pamiątkę kolorowy balon.
  Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego dnia. Dziękujemy dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!
  Zapraszamy do obejrzenia ZDJĘĆ, które wykonał Pan Konrad Baar
  Pozdrawiamy serdecznie.