• Przedszkole Niepubliczne "Kubusia Puchatka"
 • 32 2182116
 • ul. Hetmańska 1, 43-100 Tychy
 • Nowinki

  19. Urodziny Kubusia Puchatka

  Drodzy Rodzice!
  Za nami jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku! Urodziny Kubusia Puchatka! Nasz Patron jest z nami już 19 lat. Był to dzień pełen atrakcji i dobrej zabawy. Od samego rana na dzieci czekały balony, ciekawy wystrój i urodzinowe dekoracje. Spotkaliśmy się w ,,Pszczółkowej” sali, gdzie wszystkie przedszkolaki ubrane pod kolor swojej grupy z przepaskami na głowach przedstawiły naszemu jubilatowi krótkie występy artystyczne, odśpiewały hymn naszego przedszkola pt. „W zdrowym ciele, zdrowy duch” i gromkie ,,Sto lat” oraz złożyły życzenia wręczając laurki i upominki.
  Nie zabrakło również obecności Pani Agnieszki, która od wielu lat towarzyszy nam podczas wszystkich uroczystości. Dzieci przez resztę dnia były zadowolone i z uśmiechem na twarzy wspominały wizytę naszego jubilata. 
  Wszystkim gościom, którzy przyczynili się do naszej wspaniałej zabawy serdecznie dziękujemy! To był cudowny dzień, który na długo pozostanie w pamięci dzieci.
  Kochani Rodzice, ogromne podziękowania należą się Wam, za wspaniałe przygotowanie dzieci do tego dnia. Dzięki Wam, to wydarzenie stało się jeszcze bardziej kolorowe. Dziękujemy!
  Naszemu ,,Kubusiowi” życzymy wszystkiego dobrego i do zobaczenia już za rok!

  Gościliśmy również Panią Jolantę Pierończyk, która razem z nami świętowała ten wyjątkowy dzień. Zapraszamy do oglądania FOTORELACJI na Tychy Nasze Miasto oraz do naszej w wykonaniu Pana Konrada: ZDJĘCIA , FILM – skrót.
  Zapraszamy również do obserwowania naszego Instagrama: pn_kubusia_puchatka_tychy

  Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie!
  Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy Przedszkola „Kubusia Puchatka”